Deloitte
Data aktualizacji: 2020-03-18
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Kogo szukamy

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów na kierunkach takich jak: finanse i rachunkowość, ekonomia, metody ilościowe, itp.,
  • umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • samodzielności i umiejętności efektywnej organizacji własnej pracy,
  • skrupulatności w wykonywaniu zadań,
  • zaawansowanej znajomości Excela,
  • średniozaawansowanej znajomości PowerPointa,
  • mile widziana znajomość Tableau.
Dyplom licencjata
Dyplom magistra
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

Twoja praca będzie polegała na:

  • wsparciu realizacji zadań w obszarze Consulting Risk & Quality Management w regionie CEE,
  • zbieraniuprzetwarzaniu i analizie informacji,
  • sporządzaniu raportów oraz prezentacji.

Co oferujemy

Będąc członkiem naszego zespołu, oferujemy:

  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość współpracy z ekspertami i nawiązania wartościowych relacji zawodowych,
  • miłą atmosferę pracy oraz możliwość udziału w imprezach firmowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • klarowną ścieżkę kariery,
  • pracę w elastycznym, zadaniowym wymiarze czasowym.
Voluntary activities
Wolontariat
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Challenging tasks
Ambitne zadania
Masaż w biurze
Elastyczne godziny pracy
Prywatna opieka medyczna
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Ludzie z którymi chce się pracować
Karta Multisport

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole