Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-13
Audytor Wewnętrzny
Nr ref. 36218_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Audyt, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Warszawa36218_MP_PL

Dla naszego Klineta, międzynarodowej firmy z branży IT szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na stanowisku Audytora Wewnętrznego. Stanowisko to podlega bezpośrednio pod Dyrektora Audytu. Firma bardzo mocny nacisk stawia na szkolenie pracowników i przyjazne środowisko pracy. Lokalizacja: Centurm Warszawy.
Oferujemy
  • Praca z doświadczonym Dyrektorem Audytu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Lekcje językowe
Opis stanowiska
  • Udział w tworzeniu rocznego planu audytów wewnętrznych w Spółce
  • Analizowanie procesów pod kątem ryzyka
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych zadań audytowych wraz z propozycją rekomendacji
  • Monitoring realizacji rekomendacji audytowych
  • Ocena procesów pod względem ich efektywności i potencjalnych usprawnień
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne / nauki ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy w obszarze IT (mile widziane)
  • Minimum 1-3 lata doświadczenia w dziedzinie audytu wewnętrznego
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Praktyki Zawodowej Audytu Wewnętrznego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz komunikacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista