Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-27
Księgowa/y - Wola - Angielski
Nr ref. 36256_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa36256_MP_PL

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się międzynarodowa firma z branży IT zlokalizowana na warszawskiej Woli.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Premia roczna
  • Elastyczne godziny pracy: start 7:00 - 9:00
Opis stanowiska
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Rozliczenia międzyokresowe
  • Rozliczanie delegacji (krajowe i zagraniczne)
  • Wsparcie w obsłudze audytów
  • Ewidencja i amortyzacja środków trwałych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień (m.in. przychody, koszty, wydatki etc.)
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym/wewnętrznym dziale księgowym
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy księgowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego kontakt w mowie i piśmie (min. B1+)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista