Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-15
Analityk Kredytowy
Nr ref. 36266_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC, Analiza

mazowieckie36266_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa instytucja finansowa o gruntowanej pozycji na rynku.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju na stanowisku w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • opieka medyczna oraz pakiet sportowy
Opis stanowiska
  • analiza wniosków kredytowych i leasingowych i dotyczących wynajmu długoterminowego
  • analiza sprawozdań finansowych klientów korporacyjnych
  • udział w projektach firmowych
  • prawidłowe ewidencjonowanie danych wnioskodawców będących kredytobiorcami i leasingobiorcami; danych finansowych transakcji kredytowych i leasingowych w systemach informatycznych
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji kredytowej i leasingowej przygotowanej przez Dealerów oraz wyjaśnianie nieprawidłowości związanych z w/w dokumentacją
  • aktywacja kontraktów kredytowych i leasingowych i wynajmu długoterminowego w systemie bankowym i leasingowym
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii/finansów
  • bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków kredytowych i leasingowych i dotyczących wynajmu długoterminowego
  • co najmniej 4 lata doświadczenia pracy w Banku lub firmie Leasingowej
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność w działaniu i bardzo dobrą organizację pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomość zasad rachunkowości i analizy ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw (w tym MSR)
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań, elastyczność oraz pro aktywność i dyspozycyjność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista