Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-06
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Analiza
Analityk Kredytowy
Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną Pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy do Banku Millennium Kandydatów gotowych do podjęcia pracy we Wrocławiu w Departamencie Kredytów na stanowisku:
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.:

ZADANIA

  • Analiza danych, dokumentacji oraz informacji związanych z wnioskiem o kredyt gotówkowy
  • Ocena zdolności kredytowej klientów
  • Ocena ryzyka kredytowego
  • Podejmowanie decyzji kredytowych
  • Opracowywanie uzasadnień decyzji kredytowych

WYMAGANIA

  • Roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka kredytowego w obszarze kredytów detalicznych
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek studiów: ekonomia, rachunkowość lub finanse)
  • Podstawowa wiedza na temat analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • Znajomość podstawowych zagadnień mikro i makroekonomicznych
  • Znajomość procedur i produktów bankowych
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Wysoki poziom asertywności (niezależność opinii)

OFERUJEMY

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy - okolice wrocławskiego Rynku
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.