Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista w Zespole Zarządzania Zabezpieczeniami w Departamencie Decyzji Kredytowych Przedsiębiorstw
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Weryfikacja operatów szacunkowych
  • Ocena wartości nieruchomości
  • Ocena nieruchomości jako zabezpieczenie Banku
  • Monitorowanie realizowanych inwestycji
  • Analiza rynku nieruchomości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Posiadanie uprawnień rzeczoznawcy majątkowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Praca na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w szacowaniu jako czynny rzeczoznawca majątkowy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym opiekę medyczną
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Przyjazną atmosferę pracy w Zespole
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.