Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-29
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Młodsza Księgowa - Wilanów - pakiet benefitów + premia roczna

Warszawa36328_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z siedzibą na warszawskim Wilanowie.
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy - start: 08:00/09:00
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Bardzo atrakcyjny pakiet premiowy
Opis stanowiska
  • Księgowanie i rozliczanie zdarzeń gospodarczych (faktury sprzedaży, zakupu, wyciągi bankowe)
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków z tytułu zobowiązań i należności
  • Przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Wsparcie w procesie zamknięć cyklicznych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale księgowym/biurze rachunkowym
  • Osoby z dostępnością (od zaraz/2 tygodnie/1 miesiąc) - mile widziane :)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista