mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-12
Katowice, śląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych
miejsce pracy: Katowice, nr referencyjny: ASZ/007/0120

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych (m.in. kredyty, leasingi, rachunki dla firm)
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej klienta
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane usług finansowych)
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych
  • wiedza o lokalnym rynku i konkurencji
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi, nawiązywania i utrzymywania relacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność, systematyczność
  • otwartość na zatrudnienie na początku na podstawie umowy na zastępstwo