mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-03
Inspektor ds. akwizycji - dealer
Nr ref. IPR/123/1019
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/123/1019

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Aktywizacja klientów firmowych/indywidualnych w zakresie wymiany walut w części detalicznej mBanku w ramach wyznaczonych planów
  • Budowanie relacji z klientami powierzonego portfela
  • Nieustanne budowanie kompetencji w zakresie produktów DSM
  • Ścisła współpraca z dealerami walutowymi

Masz to coś?

  • lubisz nowe technologie
  • masz wykształcenie wyższe
  • masz doświadczenie w telefonicznej pracy z klientami/sprzedaży produktów bankowych i usług dla klienta firmowego
  • umiesz identyfikować potrzeby klientów i budować długofalowe relacje poprzez zdalne kanały obsługi
  • umiesz realizować wyznaczone cele
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • otwartość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Poziom stanowiska
Specjalista