Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-18
HR Manager (m/f)
Nr ref. 36457_MP_PL
śląskie
BPO/SSC, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

36457_MP_PL

Moim klientem jest globalna firma której właścicielem jest międzynarodowy fundusz private equity. Ze względu na rozwój przedsiębiorstwa potrzebna jest osoba, która wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenia i zbuduje dział HR. W związku z tym szukamy kandydata pewnego swoich umiejętności i potrafiącego podejmować strategiczne decyzje dotyczące rozwoju działu.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w zupełnie nowej roli,
  • Wolna ręka do realizowania swojej wizji i pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Opis stanowiska
  • Stworzenie oraz ukształtowanie działu personalnego,
  • Przekucie strategii biznesowej dotyczącej zarządzania zasobami ludzkimi w rzeczywiste działanie - kompleksowa realizacja projektów HR (m.in. szkolenia, EB, onboarding)
  • Aktywna współpraca z managerami z innych działów,
  • Rekrutowanie pracowników zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy,
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów na potrzeby senior managementu,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami
Profil kandydata
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w roli HRBP/HR Manager
  • Praktyczna wiedza z projektowania oraz implementacji procesów
  • Pewność siebie i decyzyjność,
  • Łatwość w nawiązywaniu wartościowych relacji, ciekawość i chęć poznawania ludzi,
  • Doświadczenie w pracy z twardymi danymi - umiejętność interpretowania i analizowania raportów,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Język angielski na poziomie min. B2

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik