Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-19
Specialist with French language
Nr ref. 6-11-48295
Kraków, małopolskie
Księgowość, Obsługa klienta
angielski, francuski

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Kraków
6-11-48295

For our Client from finance and banking sector we are looking for open-minded and motivated candidates for team supporting French speaking business Clients.

Zakres obowiązków:

  • Contact with business partners in French
  • Analyzing issues related to online platform
  • Process customer documentations accurately
  • Solving problems related to the documentation status
  • Ensuring that daily operations are carried out according to internal procedures and regulations

Wymagania:

  • Very good level of French (min. B2) and good English
  • Experience in finance area will be an asset
  • Interpersonal skills, good communication skills and ability to maintain good cooperation with colleagues from other teams
  • Analytical skills and being attached to the details
  • Good team working skills
  • Can do attitude
  • Willingness to develop in finance/ banking area

Korzyści:

  • Stable conditions of employment
  • Social benefits e.g. private healthcare for you and your family, Multisport card (for you and your three friends)
  • Extra Life insurance
  • Free catering
  • Annual salary review
  • Loyalty programs
  • Integration meetings
  • Free parking space
  • Clear career development possibilities

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista