Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-18
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting
Senior Consultant – Java Developer

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Kraków
6-10-44343

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Consultant – Java Developer

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie w pracach niemiecko-polskiego zespołu projektowego w ramach Competence Unit Software Development realizującego dedykowane projekty w zależności od projektu w modelu onsite lub/i offsite
  • udział w projektowaniu, implementacji, testach i dokumentowaniu aplikacji
  • analiza i precyzowanie wymagań klienta w zakresie implementowanych rozwiązań
  • nadzór nad prawidłowym działaniem aplikacji

Wymagania:

  • płynna znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w podstawowych technologiach Java (Java API) oraz platformy
  • Java EE, Open Source (np. Hibernate, Spring, EclipseLink itp.)
  • znajomość i doświadczenie w zakresie WebServices (SOAP, REST,…)
  • specjalizacja w jednej z technologii webowych z obszaru Java EE, OpenSource, Java Script
  • specjalizacja w jednej z technologii RichClient
  • znajomość i doświadczenie w zakresie SQL oraz umiejętność programowania w PL/SQL
  • praktyczna znajomość tworzenia aplikacji webowych w technologiach: Java Script, Angular JS, HTML5
  • znajomość i doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodykami wytwarzania programowania (Scrum, Kanban)
  • mile widziana znajomość metodologii ITIL, IT Service Managament i Application Management
  • znajomość zagadnień związanych z Clean Code, TDD, itp.
  • umiejętność pracy z klientem, odpowiedzialność, dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i pracy w środowisku multikulturowym
  • gotowość do wyjazdów służbowychmożliwość pracy u klienta 9-12 miesięcy

Korzyści:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w atrakcyjnym obszarze technicznym
  • konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo dobre warunki pracy w wyjątkowej atmosferze i międzynarodowym otoczeniu
  • pakiet relokacyjny
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista