Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-03-19
Payroll Supervisor (UK)
Nr ref. 191097/5939
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Warszawie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem płacowym (z siedzibą w Warszawie i Wielkiej Brytanii): ustalanie strategicznych celów dla zespołu, codzienne zarządzanie, rozwój zespołu (oceny i plany rozwoju),
  • nadzorowanie i monitorowanie comiesięcznych realizacji działań,
  • pierwszy punkt kontaktu w przypadku eskalacji i bardziej złożonych wniosków,
  • identyfikowanie ryzyka i zapewnianie odpowiedniej kontroli,
  • usprawnienia procesu,
  • zapewnienie zgodności ze wszystkimi wewnętrznymi / zewnętrznymi przepisami i wymogami,
  • ścisła współpraca z lokalnym dostawcą płac,
  • zarządzanie wnioskami o zmianę z lokalnym dostawcą płac,
  • przygotowywanie deklaracji na koniec roku,
  • ekspert merytoryczny i punkt kontaktowy w ramach globalnych oraz regionalnych inicjatyw płacowych, w tym integracji przejętych firm.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość zasad rozliczania płac w Wielkiej Brytanii i Irlandii,
  • ok. 3 – 4 lat doświadczenia zawodowego w zakresie payrollu,
  • ukończone studia z zakresu finansów/rachunkowości/ekonomii będzie dużym atutem,
  • biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku liderskim będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość MS Excel,
  • wysoka dyskrecja,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w okolicy centrum Warszawy,
  • dostęp do szerokiego pakietu benefitów (zajęcia sportowe w firmie, zniżki do teatrów, opieka medyczna, kafeteria Multibenefit itp.),
  • bogaty pakiet szkoleń.