Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-03-19
Młodszy księgowy (PtP)
Nr ref. 191121/5959
Warszawa, mazowieckie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla międzynarodowej firmy z branży wydawniczej w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • administracja dokumentacji finansowo-księgowej,
  • rejestrowanie i walidacja faktur oraz not kredytowych,
  • obsługa skrzynki pocztowej odnośnie procesowanych faktur i dokonywanych płatności,
  • pomoc w wyjaśnianiu nieprawidłowości,
  • kontakt z jednostkami biznesowymi w Europie,
  • praca w systemie SAP,
  • przygotowywanie raportów.
Wymagania:
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości (staż, praktyki itp.),
  • wykształcenie kierunkowe lub student (finanse/księgowość/rachunkowość/ekonomia itp.),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2.),
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • pozytywne i odpowiedzialne nastawienie do powierzonych zadań,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferta obejmuje:
  • możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności i doświadczenia w dziale księgowości,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.