mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-03-05
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o własną działalność gospodarczą
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Specjalista ds. e-commerce, mLeasing
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny:

Czy wiesz że mLeasing to nr 4 wśród firm leasingowych w Polsce? Dostarczamy najnowsze rozwiązania w zakresie finansowania dla firm: sprzętu, samochodów, budynków.

Obecnie rozwijamy nowoczesne kanały cyfrowe w kulturze omnichannel dla klientów SME z grupy mBank i z rynku.

Chcemy wykorzystać w e-commenrce nasze najnowsze platformy internetowe: wzorowe poleasingowe, mAuto oraz Leaselink.

Buduj z nami nowoczesny leasing!

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • optymalizacja serwisów www mLeasing do sprzedaży e-commerce
  • utrzymanie i optymalizowanie procesów sprzedażowych w obszarze e-commerce
  • przygotowanie analiz oraz raportów w zakresie wdrożonych projektów
  • realizacja planów sprzedażowych w kanale internetowym
  • budowa i zarządzanie narzędziami sprzedażowymi google i facebook do efektywnej sprzedaży
  • zarządzanie budżetem e-commerce
  • optymalizacja doświadczenia klienta w serwisie i procesach internetowych
  • synergia z mBankiem w zakresie oferowania oferty leasingowej dla klientów SME w kanałach zdalnych

Masz to COŚ?

  • min. 3-letnie doświadczenie pracy w obszarze e-commerce
  • doświadczenie pracy w sprzedaży usług przez platformy google i facebook
  • marketing internetowy jest Twoją pasją
  • znasz zagadnienia UX i metod pracy design thinking/service design
  • posiadasz zdolności analityczne
  • pracujesz samodzielnie, wiesz jak priorytetyzować zadania i projekty
  • kreatywnie poszukujesz rozwiązań, a swoim zaangażowaniem potrafisz „zarażać” współpracowników
  • szybko się uczysz oraz potrafisz wykorzystać tę wiedzę w realizacji zadań projektowych
  • jesteś zdeterminowany i skutecznie realizujesz cele

Poziom stanowiska
Specjalista