Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-28
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa / Specjalista ds. finansowych - Centrum Warszawy

Warszawa36710_MP_PL

Naszym klientem jest firma z branży budowlanej z siedzibą w samym Centrum Warszawy.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Ubezpieczenie NNW
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Liczne szkolenia zawodowe
Opis stanowiska
  • Weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów kosztowych, przychodowych (faktury, rachunki, umowy)
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Wystawianie not (odsetkowe, obciążeniowe, korygujące)
  • Przygotowywanie i wprowadzanie płatności do banku
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami polskimi i zagranicznymi
  • Udział w przygotowywaniu zestawień/raportów na potrzeby spółki
  • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć
  • Wsparcie podczas audytu
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym/biurze rachunkowym (doświadczenie w branży budowlanej będzie atutem)
  • Mile widziana znajomość przepisów podatkowych (VAT,CIT)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista