Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-10
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja, Zakupy

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla międzynarodowej firmy , która w Warszawie rozbudowuje swoje centrum biznesowe, poszukujemy osób na nowe stanowiska w ramach działu zakupów.

Specjalista ds. administracji zakupów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 191119/5981

Opis stanowiska:
  • tworzenie zamówień w systemie,
  • przetwarzanie zapytań związanych z zamówieniami,
  • kontakt i rozwijanie relacji z dostawcami
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej procesu,
  • udział w tworzeniu usprawnień,
  • praca w systemie SAP.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze zakupów, sprzedaży, administracji lub obsługi klienta w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2.) jako warunek konieczny,
  • płynna znajomość innego języka europejskiego spośród: francuski, hiszpański, holenderski lub niemiecki,
  • wysoka komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe szkolenia wdrażające i przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.