Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-24
Analityk Finansowy
Nr ref. 191146/5995
Bolesławiec, dolnośląskie
Księgowość, Analiza

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, jednego z europejskich liderów branży obuwniczej zlokalizowanego w Polkowicach, poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy dołącza do działu controllingu.

Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów na potrzeby kierownictwa,
  • branie aktywnego udziału w sporządzaniu budżetów operacyjnych, planów finansowych dla całej Grupy Kapitałowej,
  • tworzenie nowych oraz modyfikacja istniejących narzędzi do raportowania i analiz,
  • analizowanie wskaźników odchyleń występujących w budżetach poszczególnych komórek organizacyjnych,
  • estymacja krótko i długoterminowych wyników operacyjnych i finansowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w działach finansowych lub controllingowych,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość SAP, SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • doskonałe zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy na bardzo dużych bazach danych.
Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • programy sportowe.