Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-12
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Warszawa36780_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa instytucja finansowa o gruntowanej pozycji na rynku.
Oferujemy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Elastyczne godziny pracy / pracę zdalną
Opis stanowiska
  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z dostawcami, vendorami i dealerami z branży leasingowej w zakresie finansowania sprzętów biurowych/IT
  • Aktywny udział w kształtowaniu strategii rozwoju nowej linii biznesowej w spółce
  • Sprzedaż produktów finansowych dla klientów z segmentu rynku B2B
  • Odpowiedzialność za wyznaczony region Polski
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży
  • Doświadczenie zdobyte w instytucji finansowej lub u producenta sprzętów biurowych
  • Wiedza z zakresu finansowania IT oraz office quipment i/lub doświadczenie w sprzedaży kredytów ratalnych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych
  • Innowacyjność i dynamika w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik