Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-12
Financial Analyst
Nr ref. 36766_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza

Warszawa36766_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne biuro
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach struktury
Opis stanowiska
  • Raportowanie i analiza wyników wybranej inwestycji
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz prognozowania finansowego
  • Kontrola budżetu oraz analiza odchyleń od planu
  • Przygotowywanie analiz operacyjnych i finansowych
  • Rozliczanie service charge
  • Ocena rentowności nowych inwestycji
  • Optymalizacja raportowania
  • Wsparcie zespołu w zakresie pozostałej części portfolio inwestycji
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość, zarządzanie
  • Min. 2 lata doświadczenia w kontrolingu lub audycie finansowym
  • Znajomość branży nieruchomości - mile widziane
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Proaktywność, duża motywacja do pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Nastawienie na generowanie wartości dodanej dla biznesu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista