Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-12
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, rosyjski

Podobne oferty pracy

Customer Service Specialist with Russian

Warszawa36915_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa skandynawska organizacja, która posiada swoje zakłady produkcyjne i klientów na całym świecie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuję osób na stanowisko Customer Service Specialist with Russian.
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Karta sportowa, pakiet medyczny VIP, karta lunchowa, możliwość pracy zdalnej - 4 dni w miesiącu
  • Lokalizacja - Centrum
Opis stanowiska
  • Obsługa klienta biznesowego - order management
  • Pełen proces obsługi posprzedażowej (Order To Cash)
  • Monitorowanie procesu dostawy towaru do klienta
  • Przyjmowanie zwrotów, wystawianie faktur i not korygujące
  • Prowadzenie dokładnej i zorganizowanej dokumentacji klienta
  • Zapewnienie pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi
  • Współpraca z działem logistyki i finansów
Profil kandydata
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Customer Service - Order management
  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport
  • Zdolność do utrzymywania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
  • Możliwość pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. komunikatywnym - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista