EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-04-24
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza

Starszy Konsultant - Senior – Doradztwo Transakcyjne (TAS) – Grupa Rynku Nieruchomości EY Warszawa
Grupa Rynku Nieruchomości to doświadczeni specjaliści, tworzący zgrany, silnie zmotywowany zespół działający w ramach działu Doradztwa Transakcyjnego EY. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Wspieramy działalność Klientów, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, w ramach pełnego cyklu życia nieruchomości.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

W EY zdobędziesz doświadczenie w różnorodnych projektach związanych ze wsparciem naszych Klientów w szeroko pojętej tematyce nieruchomości. Będziesz mieć możliwość pracy dla Klientów operujących zarówno na rynku polskim oraz zagranicznym, w tym uczestnictwa w projektach odbywających się w innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Jasno określona ścieżka kariery oraz elastyczny czas pracy pozwolą Ci na połączenie ciągłego rozwoju zawodowego z realizacją własnych pasji.

Twoje główne zadania:

  • realizacja projektów związanych z wycenami nieruchomości na potrzeby transakcyjne, zabezpieczenia wierzytelności oraz sprawozdawczości finansowej;
  • realizacja projektów doradczych (studia wykonalności, doradztwo strategiczne);
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi;
  • współpraca z innymi zespołami z działu doradztwa transakcyjnego oraz innych działów EY.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • minimum 3 lata doświadczenia związanego z branżą nieruchomości;
  • doświadczenie w zakresie wyceny nieruchomości;
  • zdolności analityczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • gotowość do odbywania podróży służbowych oraz prawo jazdy kat B.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego i/lub członkostwo RICS;
  • dobra znajomości drugiego języka obcego (niemiecki, rosyjski);
  • doświadczenie w projektach doradczych (studia wykonalności, doradztwo strategiczne);
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym.

Kogo szukamy:

Poszukujemy osób zmotywowanych, proaktywnych oraz umiejętnie podchodzących do pojawiających się wyzwań. Idealna kandydatka lub kandydat jest osobą samodzielną, efektywnie organizującą swoją pracę oraz pracę zespołu projektowego, a także z łatwością nawiązującą i utrzymującą kontakty biznesowe.

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • udział w interesujących projektach dla topowych firm;
  • naukę od najlepszych specjalistów w swojej branży.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.