Deloitte
Data aktualizacji: 2020-04-03
Łódź, łódzkie
IT, Konsulting
angielski
Deloitte
Senior Webmaster
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Konieczna jest:

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie C1
  • dobra znajomość HTML i CSS
  • znajomość systemów CMS (lub podobnych) jak: Wordpress, Drupal, Magento, Joomla
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • umiejętność logicznego myślenia i rozumienia powiązań przyczynowo - skutkowych

Mile widziana:

  • znajomość JavaScript
  • znajomość SQL
  • znajomość metodologii Agile
  • znajomość Adobe Photoshop
  • znajomość narzędzi Atlassian
  • umiejętność kodowania newsletterów
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski

Inne wymagania

CMS
CMS
Agile (SCRUM)
HTML
HTML

Twoja przyszła rola

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie treścią w systemach CMS (wprowadzanie nowych stron, modyfikacja danych) na stronach naszych klientów
  • praca w narzędziach połączonych z systemem CMS klienta (np. baza plików multimedialnych i katalog produktów
  • udział w testowaniu i usuwaniu błędów
  • przygotowanie newsletterów oraz samodzielnie działających landing page'y
  • wsparcie klienta w zakresie marketing automation
  • prowadzenie techniczne projektów

Co oferujemy

Co mamy Ci do zaoferowania:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe korzyści w postaci ubezpieczenia medycznego, kart sportowych oraz szeregu ciekawych aktywności w ramach integracji – zaplanowanych i spontanicznych
  • lektoraty z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów
  • ugruntowane na międzynarodowym rynku, pełne wyzwań środowisko pracy działające z sukcesem na 5 kontynentach. Deloitte Digital w tej chwili zatrudnia 4 000 osób i oferuje dostęp do niezwykłych możliwości rozwoju w strukturach Deloitte w Europie Środkowej i innych regionach świata
  • przyjazne nastawienie oraz towarzystwo kreatywnych i pracowitych ludzi, którzy często się uśmiechają i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Praca z największymi markami
Możliwość pracy z domu
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Spotkania integracyjne
Karta Multisport
Ludzie z którymi chce się pracować

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
HTML