Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Arla Global Shared Services
Data aktualizacji: 2020-03-19
Gdańsk, pomorskie
Księgowość, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2020-03-19
Arla Global Shared Services
Stażysta - Payments Team - Gdansk
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Stażysta - Payments Team - Gdansk
Stażysta - Payments Team - Gdansk
Location: Gdańsk, pomorskie

W 2008 roku w Gdańsku utworzyliśmy Arla Global Financial Service Centre – Centrum Finansowe, które ewoluowało do Centrum Usług Wspólnych, obejmującego usługi również z obszaru HR, IT oraz Procurement. Jego zadaniem jest wspieranie spółek na całym świecie, w związku z czym pracujemy głównie w języku angielskim. Część pracowników używa także języków lokalnych, aby być bliżej naszych klientów wewnętrznych oraz ich potrzeb.

Aktualnie do jednego z naszych zespołów w departamencie Cash Management poszukujemy osoby chętnej do odbycia 6-miesięcznego stażu (z możliwością przedłużenia współpracy).

Podczas stażu będziesz między innymi:

 • Przydzielać płatności przychodzące
 • Realizować płatności wychodzące
 • Obsługiwać odrzucone płatności
 • Uzgadniać konta tranzytowe i rozliczać konta klientów / dostawców
 • Współpracować z zespołami Order2Cash, Purchase2Pay oraz innymi działami i jednostkami biznesowymi.

Doświadczenie w realizacji powyższych zadań jest mile widziane, lecz nie wymagane 😊

Jeśli:

 • Jesteś absolwentem / w trakcie studiów w dziedzinie finansów i rachunkowości lub podobnym obszarze
 • Mówisz płynnie po angielsku (min. B2)
 • Masz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
 • Jesteś zorientowany na zespół i proaktywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów
 • Jesteś otwarty na zmiany i ulepszenia
   

to zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy:

 • Skandynawską kulturę pracy, w której cenimy work-life balance
 • Realne szanse na rozwój i poszerzanie kompetencji dzięki szkoleniom wewnętrznym
 • Wsparcie buddy’ego w pierwszych miesiącach pracy
 • Przyjazną atmosferę - wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego stawiamy na integrację i zacieśnianie więzi między pracownikami podczas wspólnych śniadań, wyjść integracyjnych czy też meczy Fifa na Xboxie w chill-out roomie 😉

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach przez Arla Global Financial Services Centre spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Gdańsku (80-244) przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przeprowadzonego przez Arla GFSC Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art.13 RODO, informuje się, iż Administratorem państwa danych osobowych, przetwarzanych w związku z prowadzonym procesem rekrutacji jest Arla GFSC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-244) przy Al. Grunwaldzkiej 103A. Dane kontaktowe do Administratora w sprawie ochrony danych osobowych: onehr@arlafoods.com. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji projektu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przepis prawa (art. 22(1) k.p.) oraz zgoda (Art. 6 ust. 1 a RODO). Dane osobowe mogą być przekazywane (ujawniane) organom publicznym wyłącznie na mocy obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawniane procesorom, czyli podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie Administratora danych w toku procesu rekrutacji ze względu na wykorzystywane metody i narzędzia. Dane przechowywane będą w przypadku osób, z którymi zostanie zawarta umowa o pracę przez czas trwania umowy, a następnie w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, natomiast dane osób, z którymi nie zostanie zawarta umowa o pracę przez okres 1 roku kalendarzowego, następnie dane zostaną zanonimizowane. Informuje się o następujących przysługujących prawach:
a. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,
b. prawo dostępu do danych osobowych,
c. prawo żądania sprostowania danych osobowych,
d. prawo żądania usunięcia danych osobowych,
e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
f. prawo do przenoszenia danych osobowych danych przetwarzanych na podstawie umowy lub na podstawie zgody (Kontakt do administratora: dataprivacy@arlafoods.com).
g. prawo wycofania zgody co jednak nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, przed jej wycofaniem,
h. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) przy ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celów, do jakich będą zebrane. Informuje się, iż w procesie realizacji postanowień umowy nie występuje i nie są podejmowane decyzje w oparciu o zautomatyzowane profilowanie. Administrator danych nie przewiduje zmiany celu przetwarzania danych osobowych.