Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-19
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa/y - stabilna organizacja - dobra lokalizacja

Warszawa36971_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o szerokim wachlarzu usług skierowanych do sektora B2B.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (f. zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, listy płac, RMK itp.)
  • Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT itp.)
  • Przygotowywanie sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (GUS, NBP)
  • Rozliczenia Intercompany
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne
  • Ewidencja i amortyzacja środków trwałych
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Aktywny udział w cyklicznych zamknięciach
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub pracy na pełnej księgowości
  • Samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Specjalista