Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2020-04-06
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Data aktualizacji: 2020-04-06
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Płatne praktyki w zespole Risk Assurance - IT

 

Jako praktykant w dziale Risk Assurance będziesz miał możliwość dołączenia do zespołów realizujących różnorodne projekty w ramach sektora przedsiębiorstw lub sektora finansowego i poznania w praktyce takich obszarów jak zarządzanie ryzykiem, ład korporacyjny, audyt wewnętrzny, kontrola wewnętrzna, compliance oraz sposoby organizacji procesów biznesowych.

 

Czekamy na: 

 • absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i  studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki informatyczne)

 • osoby zainteresowane ekonomią i informatyką o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:
  - interesują się lub posiadają doświadczenie w obszarze audytu i oceny ryzyka IT albo w usługach doradczych związanych z IT/bezpieczeństwem informacji,
  - znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania
  - znają lub interesują się UML - modelowaniem systemów
  - bardzo dobrze znają programu MS Excel
  - znają narzędzia wykorzystywane do analizy dużych zbiorów danych
  - budują relacje i chętnie pracują w zespole
  - swobodnie komunikują się w języku angielskim
  - są na bieżąco z wydarzeniami ze  świata i biznesu

 

Dlaczego warto?

 • masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach m.in.: z obszaru zarządzania ryzykiem IT i bezpieczeństwa IT

 • poszerzysz swoją wiedzę z zakresu wykorzystywania narzędzi IT w obszarze finansów i rachunkowości

 • dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy

 • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

 

Co oferujemy?

 • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową

 • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring

 • Wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk

 • Regularne zespołowe wyjścia integracyjne

 • Sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe

 • Świeże owoce każdego dnia i oferta zdrowej firmowej kantyny

 • Lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.