Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-05-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy do Banku Millennium Kandydatów gotowych do podjęcia pracy
w Departamencie Bankowości Bezpośredniej na stanowisku:

Specjalista ds. Analiz i Optymalizacji Operacji
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Identyfikacja i pozyskiwanie źródeł danych oraz przygotowywanie danych do analizy
  • Analiza danych, prezentacja rezultatów analizy oraz rekomendacja w zakresie kierunku optymalizacji
  • Koordynacja projektów optymalizujących efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów Contact Center
  • Prognozowanie ruchu w Contact Center
  • Opracowywanie KPI dla wdrożonych optymalizacji oraz cykliczne ich raportowanie

Wymagania:

  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność prezentowania wniosków i rekomendacji
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft SQL i tworzenie raportów automatycznych za pomocą SQL Server Reporting Services (SSRS)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Excel i MS Access
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną  komunikację
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Contact Center w tym znajomość narzędzi Contact Center – Genesys (Microstrategy, Pulse i CCPulse)

Oferujemy:

  • Udział w  tworzeniu strategii obsługi klienta w dużej organizacji finansowej w obszarze Contact Center
  • Możliwość udziału w cross obszarowych projektach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii.
  • Opieka medyczna i system benefitów
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.