Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-04-21
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta

Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy do Banku Millennium Kandydatów gotowych do podjęcia pracy
na stanowisku:

Specjalista ds. Reklamacji i Zapytań w Wydziale Relacji z Klientami
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.: KwF/DJA/WOK

Obowiązki:

  • Analizowanie zgłoszonych reklamacji pod kątem przyczyny powstania problemu
  • Przygotowywanie propozycji rozpatrzenia reklamacji oraz podejmowanie decyzji reklamacyjnych, w oparciu o zebrane informacje i dokumenty
  • Przygotowywanie odpowiedzi na reklamacje Klientów
  • Terminowe rozpatrywanie reklamacji
  • Współpraca z  innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w ramach procesu rozpatrywania i eliminacji przyczyn reklamacji
  • Proponowanie inicjatyw eliminujących przyczyny reklamacji

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności w obszarze komunikacji interpersonalnej
  • Dobra organizacja pracy i sprawne ustalanie priorytetów
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Otwartość na kontakt z Klientem, empatia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientami, będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość regulacji i procesów dotyczących produktów bankowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.