Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-31
Global IT Manager
Nr ref. 36975_MP_PL
śląskie
IT, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

36975_MP_PL

Moim klientem jest firma z branży industry ulokowana w bliskości Katowic
Oferujemy
W celu poznania szczegółów oferty zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 663 322 422
Opis stanowiska
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem w kilku lokalizacjach
  • transfer operacji IT do Polski
  • wsparcie przy wdrożeniu nowego systemu ERP
  • budowa całości zagadnień IT dla nowego plantu produkcyjnego
  • wsparcie procesów bezpieczeństwa
  • odpowiedzialność za globalną infrastrukturę zakładową
Profil kandydata
  • wieloletnie zarządzanie zakładem produkcyjnym pod kątem działań IT na poziomie struktur globalnych
  • udział we wdrożeniu Navision/Dynamics lub innego systemu ERP
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem specjalistów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik