Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-31
Samodzielna/y Ksiegowa/y
Nr ref. 37091_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa37091_MP_PL

Naszym klientem jest spółka zajmująca się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami komercyjnych.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja - Centrum
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowa siłownia
  • Bony podarunkowe
  • Owoce w biurze
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za prowadzenie rachunkowości dla 2 spółek
  • Przygotowywanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m. in. VAT, CIT, JPK)
  • Analiza i weryfikacja poprawności prowadzonych księgowań
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Bezpośrednia współpraca z Główną Księgową
  • Uzgodnienia zapisów na kontach księgowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku (preferowane doświadczenie w biurach rachunkowych)
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1/B2)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, wiedza w zakresie podatków
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista