Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-06-16
Specjalista ds. Systemów
Nr ref. 191288/6107
Warszawa, mazowieckie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży chemicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Systemów HR, który w ramach globalnych struktur organizacji będzie usprawniać pracę Działu HR poprzez rozwiązywanie problemów i dokonywanie modyfikacji w wykorzystywanych systemach HRIS.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • I i II linia wsparcia dla zespołów z europejskich siedzib firmy,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na poziomie regionalnym i globalnych w ramach systemu HR,
  • analiza przyczyn źródłowych występowania problemów i identyfikacja możliwości ich poprawy,
  • współpraca z lokalnymi i globalnymi zespołami HR i People Services w ramach wspierania inicjatywy zespołów HR,
  • współpraca z globalnym zespołem People Services w celu utrzymania i rozwoju wszystkich systemów informacji HR w regionie,
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów i danych,
  • zarządzanie wszystkimi dostawcami systemów w ramach uzgodnionych warunków,
  • wspieraj wewnętrznych projektów optymalizacji usług oraz wsparcie dla globalnych projektów w celu poprawy działania systemów w dziedzinie HR,
  • obsługa aktualizacji systemu i tworzenia kopii zapasowych,
  • przestrzeganie kontroli jakości w systemach i procesach określonych przez lokalne i globalne standardy.
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia w pracy z systemami chmurowymi HR,
  • znajomość systemu HRIS (mile widziana SAP SuccessFactors),
  • doświadczenie w projektowaniu struktury, funkcjonalności, procesów i narzędzi baz danych w ramach systemu HRIS,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • zorientowanie na Klienta,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym (bardzo dobra znajomość języka angielskiego),
  • zdolność komunikowania się i współpracy ze specjalistami na wszystkich poziomach w organizacji.

Mile widziane:

  • wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki lub HR.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • premię roczną,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacji.