Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-07-14
Embedded Software Engineer
Nr ref. 191275/6111
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
IT, Inżynieria

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy Programisty Systemów Wbudowanych dla producenta drukarek 3D. Firma dzięki swojej innowacyjności zapewniła sobie silną pozycję na arenie międzynarodowej, a jej produkty cieszą się zastosowaniem w wielu branżach (m.in. medycyna, motoryzacja, architektura czy inżynieria) na całym świecie.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:
  • rozwój oprogramowania z wykorzystaniem języka C,
  • rozwój narzędzi wspomagających wytwarzanie oprogramowania,
  • wykrywanie i eliminacja pojawiających się błędów,
  • ścisła współpraca z zespołami doświadczonych Programistów oraz Testerów.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka C,
  • znajomość narzędzi i praktyk programistycznych,
  • umiejętność raportowania wyników pomiarów i badań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • podstawowa znajomość elektroniki,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu.

Mile widziane:

  • znajomość któregoś z języków: Python, Java, C#,
  • znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • doświadczenie w programowaniu na urządzenia wbudowane,
  • umiejętność programowania aplikacji na system Android,
  • umiejętność korzystania z elektronicznych narzędzi pomiarowych takich jak: oscyloskop, analizator stanów logicznych, analizator protokołów.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w otwartym zespole, skłonnym do podejmowania się nieszablonowych rozwiązań,
  • możliwość nauki i rozwoju w ramach pracy w przyszłościowej branży nowych technologii,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • pracę nad projektami o zasięgu globalnym (produkty firmy wykorzystywane są w 90 krajach na całym świecie),
  • liczne integracje firmowe.

Poziom stanowiska
Specjalista