Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-07
Embedded Software Engineer
Nr ref. 191275/6111
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
IT, Inżynieria
Data aktualizacji: 2020-04-07 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy Programisty Systemów Wbudowanych dla producenta drukarek 3D. Firma dzięki swojej innowacyjności zapewniła sobie silną pozycję na arenie międzynarodowej, a jej produkty cieszą się zastosowaniem w wielu branżach (m.in. medycyna, motoryzacja, architektura czy inżynieria) na całym świecie.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:
  • rozwój oprogramowania z wykorzystaniem języka C,
  • rozwój narzędzi wspomagających wytwarzanie oprogramowania,
  • wykrywanie i eliminacja pojawiających się błędów,
  • ścisła współpraca z zespołami doświadczonych Programistów oraz Testerów.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka C,
  • znajomość narzędzi i praktyk programistycznych,
  • umiejętność raportowania wyników pomiarów i badań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • podstawowa znajomość elektroniki,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu.

Mile widziane:

  • znajomość któregoś z języków: Python, Java, C#,
  • znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • doświadczenie w programowaniu na urządzenia wbudowane,
  • umiejętność programowania aplikacji na system Android,
  • umiejętność korzystania z elektronicznych narzędzi pomiarowych takich jak: oscyloskop, analizator stanów logicznych, analizator protokołów.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w otwartym zespole, skłonnym do podejmowania się nieszablonowych rozwiązań,
  • możliwość nauki i rozwoju w ramach pracy w przyszłościowej branży nowych technologii,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • pracę nad projektami o zasięgu globalnym (produkty firmy wykorzystywane są w 90 krajach na całym świecie),
  • liczne integracje firmowe.