Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-05-13
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Analityk Kredytowy ds. Produktów Hipotecznych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Pełna analiza kredytowa wniosków o udzielenie kredytu hipotecznego dla osób fizycznych
  • Podejmowanie decyzji kredytowych w ramach udzielonych kompetencji

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letni staż pracy w ostatnim okresie czasu w analizie kredytowej kredytów hipotecznych dla osób fizycznych w dużym banku, w tym analiza finansowa oraz analiza techniczna nieruchomości łącznie
  • Doświadczenie w zakresie podejmowania decyzji kredytowych
  • Znajomość Ustawy Developerskiej, Rekomendacji S i J wydanych przez KNF, Ustawy o Kredycie Hipotecznym
  • Praktyczna umiejętność analizy operatów szacunkowych nieruchomości
  • Praktyczna umiejętność analizy dochodów klienta prowadzącego działalność gospodarczą w każdej formie opodatkowania
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.