Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-04-15
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Konsulting, Obsługa klienta, Sprzedaż

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Konsultant ds. Obsługi Posprzedażowej Produktów [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.:

Zakres zadań:

  • posprzedażowa obsługa produktów bankowych
  • opiniowanie procedur dotyczących realizowanych procesów
  • udział w uzgadnianiu i wdrażaniu nowych produktów i procesów
  • udział w optymalizacji procesów realizowanych przez zespół
  • wykonywanie operacji księgowych i bezksięgowych w systemach banku w ramach posiadanych uprawnień
  • obsługiwanie systemów i aplikacji bankowych związanych z realizacją procesów
  • rozpatrywanie reklamacji dotyczących realizowanych procesów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • preferowane roczne doświadczenie w bankowości na stanowisku związanym z posprzedażową obsługą produktów bankowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej w Centrali Banku Millennium w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • kartę Multisport lub vouchery do kina
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.