W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj swoje talenty zawodowe na stanowisku:
UI Designer - Grafik w Departamencie Bankowości Elektronicznej [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Jeżeli jesteś kreatywny, interesujesz się trendami w grafice, śledzisz aktualne projekty na branżowych portalach, cały czas rozwijasz swoje umiejętności i chcesz wziąć udział w interesujących, rozbudowanych projektach w których na pierwszym miejscu stawia się użytkownika, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Projektowanie nowych rozwiązań na stronę, w systemie transakcyjnym i aplikacji mobilnej
  • Współpraca w tworzeniu kampanii marketingowych od strony graficznej
  • Ścisła współpraca z działem IT przy wdrażaniu rozwiązań
  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień
  • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami

Wymagania:

  • Portfolio i min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Doskonała znajomość Photoshopa i Illustratora
  • Zmysł estetyczny i artystyczny
  • Pixel Perfect Design
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracę w Centrali banku, w pełnym wymiarze godzin, w dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Ścisłą współpracę z działem UX - możliwość wzięcia udziału w badaniach użyteczności
  • Pracę w ponad 10 osobowym zespole graficznym
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

Pierwszym etapem rekrutacji będzie zadanie polegające na przygotowaniu prostego Landing Page'a, który ma na celu weryfikację Twoich graficznych umiejętności.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.