Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-26
Kontroler Finansowy/Biznesowy
Nr ref. 37113_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Warszawa37113_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o szerokim wachlarzu usług skierowanych do sektora B2B.
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów
  • Premia roczna
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
Opis stanowiska
  • Budżetowanie i prognozowanie wyników operacyjnych oraz przepływów pieniężnych (cash flow)
  • Raportowanie wyników miesięcznych, analiza odchyleń
  • Analiza oraz kalkulacja ofertowa nowych kontraktów
  • Udział w konsolidacji sprawozdań finansowych oraz opracowywanie pakietów sprawozdawczych
  • Analiza wymagań biznesowych, benchmark konkurencji, proponowanie i weryfikacja rozwiązań
  • Raportowanie efektywności finansowej kontraktów, budowa i analiza KPI
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii lub pokrewne
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy w kontrolingu.
  • Dobra znajomość Excela
  • Kwalifikacje (ACCA, CFA, CIMA) - mile widziane

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista