Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-05-27
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP.

Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku. Centrum rozwoju oprogramowania w Gdańsku zatrudnia 50 specjalistów i planuje zwiększyć swoją skalę działania.

W związku z rozwojem centrum kompetencyjnego w Gdańsku poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Programista Front-end [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Implementacja aplikacji transakcyjnej Banku dla Klientów i Pracowników w wersji web i mobile.

Chcesz:

  • Być częścią zespołu odpowiedzialnego za przebudowę głównej strony Banku Millennium?
  • Rozwinąć swoje doświadczenie w programowaniu?
  • Poznać specyfikę systemów bankowych?
  • Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?
  • Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publiczne systemu transakcyjnego?
Zaaplikuj!

Wymagania:

  • Co najmniej rok komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript poparta zrealizowanymi projektami,
  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika,
  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość JavaScript-ES6+, Typescript,
  • Znajomość Angular2+
  • Znajomość React i technologii powiązanych Redux, React Router,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST.

Mile widziane:

  • Chęć poznania złożonych systemów bankowych,
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych,
  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi i .NET.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej,
  • Stałą umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy,
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Dodatkowe benefity w postaci karty multisport, pakietu biletów do kina,
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki,
  • Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań,
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych,
  • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
Poziom stanowiska
Specjalista