Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Arla Global Shared Services
Data aktualizacji: 2020-04-08
Gdańsk, pomorskie
Księgowość, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2020-04-08
REKRUTACJA ZDALNA
Młodszy Specjalista ds. Księgowości, dział zobowiązań - Gdańsk
Młodszy Specjalista ds. Księgowości, dział zobowiązań - Gdańsk
Location: Gdańsk, pomorskie

 

Jako Młodszy Specjalista ds. Księgowości staniesz się częścią naszego ponad 450-osobowego Centrum Usług Wspólnych, które funkcjonuje w Gdańsku już od ponad 10 lat. Jego głównym zadaniem jest wspieranie spółek na całym świecie w procesach z obszaru: finansów, IT, HR oraz zakupów. Pracujemy głównie w języku angielskim, a część naszych pracowników posługuje się dodatkowym językiem obcym (m.in. duńskim, szwedzkim, niemieckim), by być bliżej naszych klientów wewnętrznych oraz ich potrzeb.

 

Dołącz do jednego z zespołów w dziale zobowiązań i zdobywaj doświadczenie wśród naszych specjalistów, którzy są otwarci na dzielenie się swoją wiedzą.

 

Poszukujemy osób, które są na początku swojej kariery zawodowej w finansach.

Nie oczekujemy doświadczenia w tym zakresie, choć jest ono mile widziane 😊.

 

Rola Młodszego Specjalisty ds. Księgowości wymaga:

 • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (średniozaawansowanym),
 • wykształcenia kierunkowego (finanse i rachunkowość, ekonomia),
 • znajomości Excela na poziomie średniozaawansowanym,
 • umiejętności budowania relacji z klientem,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • dyspozycyjności (pełen etat),
 • skrupulatności.

 

Co nas wyróżnia?

 • Skandynawska kultura pracy, w której cenimy work-life balance;
 • Realne szanse na rozwój i poszerzanie kompetencji dzięki szkoleniom wewnętrznym, wsparciu buddy’ego w pierwszych miesiącach pracy oraz wewnętrznych rekrutacjach;
 • Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego stawiamy na integrację i zacieśnianie więzi między pracownikami (śniadania teamowe, wspólne świętowanie urodzin, wyjścia integracyjne, mecze Fifa na Xboxie w chill-out roomie);
 • Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego oferujemy im opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie oraz system kafeteryjny(do wyboru karta sportowa, bilety do kina lub teatru, vouchery na lunch lub punkty Travel dla podróżników);
 • Jeśli nie mieszkasz w Gdańsku, możemy wesprzeć Cię w relokacji.

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zaaplikuj!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach przez Arla Global Financial Services Centre spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Gdańsku (80-244) przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przeprowadzonego przez Arla GFSC Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art.13 RODO, informuje się, iż Administratorem państwa danych osobowych, przetwarzanych w związku z prowadzonym procesem rekrutacji jest Arla GFSC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-244) przy Al. Grunwaldzkiej 103A. Dane kontaktowe do Administratora w sprawie ochrony danych osobowych: onehr@arlafoods.com. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji projektu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przepis prawa (art. 22(1) k.p.) oraz zgoda (Art. 6 ust. 1 a RODO). Dane osobowe mogą być przekazywane (ujawniane) organom publicznym wyłącznie na mocy obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawniane procesorom, czyli podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie Administratora danych w toku procesu rekrutacji ze względu na wykorzystywane metody i narzędzia. Dane przechowywane będą w przypadku osób, z którymi zostanie zawarta umowa o pracę przez czas trwania umowy, a następnie w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, natomiast dane osób, z którymi nie zostanie zawarta umowa o pracę przez okres 1 roku kalendarzowego, następnie dane zostaną zanonimizowane. Informuje się o następujących przysługujących prawach:
a. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,
b. prawo dostępu do danych osobowych,
c. prawo żądania sprostowania danych osobowych,
d. prawo żądania usunięcia danych osobowych,
e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
f. prawo do przenoszenia danych osobowych danych przetwarzanych na podstawie umowy lub na podstawie zgody (Kontakt do administratora: dataprivacy@arlafoods.com).
g. prawo wycofania zgody co jednak nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, przed jej wycofaniem,
h. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) przy ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celów, do jakich będą zebrane. Informuje się, iż w procesie realizacji postanowień umowy nie występuje i nie są podejmowane decyzje w oparciu o zautomatyzowane profilowanie. Administrator danych nie przewiduje zmiany celu przetwarzania danych osobowych.