Michael Page
Data aktualizacji: 2020-10-12
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Product Development Technologist OilandGas Drilling

Kędzierzyn-KoźleJN-042020-143157_MP_PL

Międzynarodowa korporacja, branża chemiczna, producent chemii specjalistycznej dedykowanej do wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego (inh. korozji, parafin, hydratów, demulgatory, antyskalanty i inne) oraz dodatków do wierceń, kwasowań i szczelinowań hydraulicznych.
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie
  • Przyjazna kultura organizacyjna
Opis stanowiska
  • Opracowywanie nowych produktów w celu rozwoju portfolio środków chemicznych dedykowanych do Wiertnictwa.
  • Wsparcie technologiczne Przedstawicieli Handlowych w trakcie kontaktu z klientem (wizyty u klienta, przygotowanie wycen oferowanych materiałów).
  • Nadzorowanie obecnego portfolio dedykowanego dla Wiertnictwa w oparciu o aktualne przepisy prawne dotyczące substancji chemicznych.
  • Planowanie i nadzorowanie testów polowych - współpraca z inżynierem serwisowym w tym obszarze.
  • Zlecanie, nadzór i wykonywanie badań badawczo-rozwojowych wspólnie z przeznaczonym do tego celu pionem badawczo-rozwojowym.
  • Identyfikacja niszy produktowej, następnie długoterminowy rozwój produktów i know-how w obszarze Wiertnictwa (aktywne poszukiwanie rynków zbytu).
  • Przygotowywanie raportów technologiczno-laboratoryjnych dla klienta.
  • Przygotowanie materiałów komercyjnych dla klienta we współpracy z Działem Marketingu (Broszury, Karty techniczne, itp).
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Technologia Chemiczna lub Wiertnictwo wymagane
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium (preferowane)
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w ogólnie pojętej branży O&G (preferowane - płuczki wiertnicze)
  • Umiejętność bezpośredniej pracy z klientem
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista