Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-05-27
Projektant UX/ UI
Nr ref. 191377/6207
Warszawa, mazowieckie
IT
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Nieustanna motywacja w projektowaniu digitalowych produktów, tworzenie interfejsów aplikacji mobilnych oraz webowych w oparciu o nowoczesne technologie, graficzne projektowanie w branży gamingu – chciałbyś żeby ten opis został Twoją codzienną zawodową rutyną? Mamy dla Ciebie stanowisko Projektanta UX/UI w firmie naszego klienta.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • tworzenie systemów interfejsu gier mobilnych oraz komputerowych,
  • opracowanie makiet oraz prototypów rozwiązań i procesów,
  • monitorowanie rezultatów projektowania rozwiązań oraz ich optymalizacja,
  • przeprowadzenie usability testing oraz analizowanie feedbacku,
  • możesz liczyć na dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość skupienia się na kilku projektach, które będziesz rozwijać i badać również po wdrożeniu,
  • współpraca z deweloperami oraz zespołami QA.

Wymagania:
  • doświadczenie pracy jako UX/ UI designer (min. 3 lata),
  • znajomość narzędzi do prototypowania , mockupowania,
  • masz doświadczenie pracy z Adobe Creative Cloud,
  • znajomość programów graficznych Photoshop, Ilusutrator ,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • znasz język angielski na poziome min.B2,
  • miła widziana praktyczna znajomość silników Unity, Unreal Engine,
  • miłe widziane doświadczenie w branże gamingu.
Oferta obejmuje:
  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów i projektów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy,
  • długoterminowe interesujące projekty w branże gamingu,
  • elastyczne godziny pracy.