Michael Page
Data aktualizacji: 2020-10-15
Główna Księgowa - FMCG/Produkcja
Nr ref. JN-042020-143223_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

WarszawaJN-042020-143223_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana w aglomeracji warszawskiej. Firma o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku oferująca stabilne zatrudnienie.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia bardzo ciekawego doświadczenia w wieloaspektowym środowisku biznesowym
  • pakiet świadczeń socjalnych
Opis stanowiska
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi zasadami, nadzór nad pracą działu księgowości
  • Przestrzeganie zasad rozliczeń finansowych i zapewnieniu należytej ochrony wartości pieniężnych
  • Zabezpieczanie prawidłowości umów (pod względem finansowym i podatkowym)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Optymalizacja procesów księgowych
  • Nadzór nad dokumentacją, umowami handlowymi
  • Zarządzanie zespołem
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele prowadzenie spraw finansowych na jak najwyższym poziomie
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w spółce produkcyjnej
  • Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdawczości dla celów podatkowych rachunkowych i statystycznych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista