Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-06-18
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Data aktualizacji: 2020-06-18
EY (dawniej Ernst & Young)
Ambasador Poziom Wyżej
REKRUTACJA ZDALNA

#tyteż zacznij zdobywać cenne doświadczenie już na początku studiów i zostań Ambasadorem EY

Poznaj globalną firmę doradczą od środka i nawiąż kontakty z osobami z naszego Talent Teamu, Audytu, Podatków, Transakcji czy Doradztwa Biznesowego. Spotkaj też nowych, fantastycznych ludzi z całej Polski, z którymi razem stworzycie kolejne pokolenie Ambasadorów EY.


Ten program jest idealny dla Ciebie, bo:

 • działasz aktywnie w organizacji studenckiej i masz już na swoim koncie pierwsze projekty
 • masz dużo pomysłów na nieszablonowe działania
 • nie boisz się wyzwań i chętnie angażujesz się w nowe inicjatywy
 • masz więcej energii niż Rafael Nadal podczas meczu


Dodatkowo, dobrze znasz środowisko akademickie, z łatwością nadążasz za trendami i wiesz o czym teraz wszyscy rozmawiają w social mediach.
 

Będąc Ambasadorem zyskujesz:

 • udział w budowaniu wizerunku EY – najlepszego pracodawcy w swojej branży
 • dedykowane szkolenia
 • zjazdy integracyjne
 • specjalny welcome pack
 • możliwość realizacji własnych pomysłów z naszym wsparciem
 • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami przez cały rok
 • rekomendacje od EY Polska
 • Bezcenny punkt w CV


Przygotowaliśmy dla Ciebie także stypendium ambasadorskie.

Sprawdź, co o programie mówią nasi Ambasadorzy

Jak do nas dołączyć?

Wyślij CV, aplikując na to ogłoszenie, a potem pokaż co potrafisz! Rozwiąż 2 poniższe zadania i wyślij je na adres rekrutacja@pl.ey.com do 31 maja. Postaraj się nie przekraczać 800 znaków w każdej z odpowiedzi.

 1. Daj się poznać i pokaż nam dlaczego chcesz zostać Ambasadorem EY. Możesz to zrobić tak, jak chcesz: filmik (max. 1 minuta), prezentacja (do 5 slajdów), zdjęcie, mem lub cokolwiek innego, co da się wysłać mailem :-)
 2. Odpowiadasz za rekrutację nowych członków koła naukowego „SKN NajlepiEY”. Zaproponuj wydarzenie, które wypromuje Waszą rekrutację na uczelni i które zapamiętają wszyscy studenci.
  W tym świecie nie ma budżetów i małych powierzchni na uczelni – jedyny limit to ten słowny. Pamiętaj o max. 800 znakach 😊
O EY Polska
Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 280 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.
EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.