Michael Page
Data aktualizacji: 2020-10-28
Project Manager
Nr ref. JN-052020-143288_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Project Management

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

WarszawaJN-052020-143288_MP_PL

Naszym Klientem jest firma deweloperska specjalizująca się w projektach mieszkaniowych o podwyższonym standardzie oraz apartamentach. W związku, z jej rozwojem, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Projektu.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
Opis stanowiska
  • Koordynowanie całym procesem inwestycyjnym od planowania inwestycji, aż do zakończenia i rozliczenia projektu,
  • Nadzór i kontrola finansowa nad realizowanymi projektami,
  • Kontrolowanie postępu realizacji inwestycji w stosunku do zaakceptowanego budżetu i harmonogramu,
  • Weryfikacja dokumentacji nieruchomości pod względem formalnym i technicznym,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami i podwykonawcami,
  • Nadzorowanie nad prawidłowym przebiegiem procesów przetargowych na wybór podwykonawców oraz projektantów.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych.
  • Wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz znajomość procedur administracyjnych w budownictwie,
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, terminowość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista