Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-07-22
Wrocław, dolnośląskie
IT, BPO/SSC
angielski, niemiecki

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - lidera branży SSC w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko w obszarze wsparcia technicznego w języku niemieckim.

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego IT z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 180821/6235

Opis stanowiska:
  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami niemieckojęzycznymi,
  • wsparcie techniczne w codziennym użytkowaniu systemów oraz urządzeń,
  • rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem IT,
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz utrzymywanie porządku w bazie danych,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (C1),
  • chęć rozwoju i nauki w obszarze nowoczesnych technologii,
  • otwartość oraz łatwość komunikacji,
  • analityczny umysł - zdolność logicznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.
Oferta obejmuje:
  • stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobre możliwości rozwoju, doskonalenia umiejętności językowych oraz poszerzania wiedzy i zakresu obowiązków,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z konkurencyjnym pakietem benefitów,
  • work-life balance oraz świetną atmosferę pracy,
  • budżet na szkolenia zewnętrzne.