Michael Page
Data aktualizacji: 2020-11-11
Legnica, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Główna Księgowa - kontrakt na 12 miesięcy (k/m)

LegnicaJN-052020-143369_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Legnicy.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Dużą samodzielność w zarządzaniu podległym obszarem i kreowaniu polityki personalnej w dziale.
Opis stanowiska
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR;
  • Nadzór nad pracą działu księgowości;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi;
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości ;
  • Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP);
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość);
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej roli;
  • Doświadczenie w projektach interimowych będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista