Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-07-09
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie na stanowisku:
Specjalista w Zespole Audytu Procesów Informatycznych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • udział w audytach w zakresie procesów informatycznych
  • ocenę ryzyk i kontroli związanych z procesami informatycznymi

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość technologii informatycznych, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa systemów IT, funkcjonowania systemów operacyjnych, baz danych i sieci komputerowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi, mile widziane w instytucji finansowej
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu audytów lub kontroli wewnętrznych
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w kontaktach biznesowych

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w obszarze audytu procesów informatycznych
  • możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
  • atrakcyjną lokalizację nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
  • umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.