Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-26
Księgowa
Nr ref. JN-052020-143403_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
Księgowa

Księgowa

WarszawaJN-052020-143403_MP_PL

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się firma zlokalizowana w centrum Warszawy.
Oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnej rynkowo firmie (również w obecnej sytuacji)
  • szeroki pakiet benefitów
  • pracę w oparciu o umowę o pracę (czas określony) i atrakcyjne wynagrodzenie
Opis stanowiska
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie spraw związanych z rozliczeniami pracowniczymi
  • Potwierdzanie sald księgowych
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań do GUS i NBP
  • Współpraca przy rozliczaniu podatku od towarów i usług
  • Współpraca z audytorami
Profil kandydata
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie handlowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • otwartość na pracę w oparciu o umowę na czas określony - 2 lata

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista