Michael Page
Data aktualizacji: 2020-09-07
HR Specialist
Nr ref. JN-052020-143381_MP_PL
Kutno, łódzkie
BPO/SSC, Human Resources

KutnoJN-052020-143381_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, działająca w ramach kutnowskiej podstrefy LSSE
Oferujemy
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Realne szanse rozwoju w obszarze HR.
Opis stanowiska
  • Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej,
  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej,
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby firmy,
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie weryfikacji wynagrodzeń i dostarczania niezbędnych danych,
  • Wsparcie w codziennej pracy innych działów w firmie,
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych.
Profil kandydata
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Ugruntowana wiedza z zakresu kadr, płac i prawa pracy,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze prowadzenia rekrutacji i/lub szkoleń,
  • Ogólna znajomość lub doświadczenie w zakresie użytkowania systemów RCP,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • Skrupulatność i dokładność, wysoka dbałość o szczegóły,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista