Michael Page
Data aktualizacji: 2020-11-04
Payroll Manager
Nr ref. JN-052020-143370_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

WrocławJN-052020-143370_MP_PL

- Dynamiczna organizacja należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej - Kluczowe stanowisko w kadrze managerskiej
Oferujemy
  • Wynagrodzenie odpowiadające zdobytemu doświadczeniu oraz atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji na managerskim stanowisku
  • Wysoka kultura organizacyjna i dobre narzędzia pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów ds. kadr i płac, stanowienie punktu kontaktowego dla klienta wewnętrznego
  • Zapewnienie prawidłowości i terminowości rozliczeń kadrowych oraz płacowych zgodnie z procedurami i polityką firmy
  • Optymalizowanie procesu oraz proponowanie zmian mających na celu jego usprawnienie
  • Coaching zespołu i wsparcie w szczególnie trudnych przypadkach
  • Przygotowywanie okresowych raportów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w dziale payroll, minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Doskonała znajomość przepisów oraz regulacji prawnych z zakresu kadr i płac, prawa pracy
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik