Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-08-20
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie na stanowisku:
Młodszy Specjalista w Zespole Zarządzania Ryzykiem Nadużyć w Departamencie Bezpieczeństwa
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DBC/ZPN-Z

Główne obowiązki:

  • Udział w kreowaniu, rozwoju i implementacji polityki przeciwdziałania nadużyciom finansowym w obszarze transakcyjnym
  • Obsługa bieżących zgłoszeń mailowych oraz alertów bezpieczeństwa
  • Identyfikacja przypadków fraudu oraz analiza incydentów zgłaszanych przez pracowników Banku i instytucje zewnętrzne
  • Analiza trendów w obszarze nadużyć finansowych
  • Prowadzenie rejestru zdarzeń oraz obsługa połączeń telefonicznych

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w sektorze bankowym
  • Znajomość zagadnień dotyczących nadużyć w obszarze kredytowym, transakcyjnym i kartowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z dużą ilością różnorodnych informacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Podstawowa znajomość SQL

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań
  • Realny wpływ na funkcjonowanie kluczowych procesów w Banku
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami dotyczącymi całego Banku
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.